Odzyskiwanie kosztów kredytów i zobowiązań

Pomożemy Ci odzyskać Twoje pieniądze

Zaufaj skuteczności doświadczonych specjalistów

Doradzimy Ci w kwestiach finansowo-prawnych i wesprzemy Cię w sporządzeniu odpowiednich dokumentów, dzięki czemu odzyskasz swoje należności!

O co w tym chodzi?

Istnieją sytuacje, w których jako kredytobiorca możesz ubiegać się o zwrot pewnych kosztów od banku, który użyczył Ci kredytu. W niektórych wypadkach możesz liczyć na całkowite jego umorzenie! Carlo Capital wesprze Cię w procesie odzyskiwania należności. Skorzystaj z pomocy naszych profesjonalistów i postaw na skuteczne działania finansowe!
Z nami finanse są proste

W czym możemy Ci pomóc?

Odzyskiwanie prowizji i ubezpieczenia z kredytów

Spłaciłeś kredyt konsumencki przedterminowo? Chcesz uzyskać zwrot prowizji? Carlo Capital Ci w tym pomoże! Nieważne czy kredyt spłaciłeś rok temu czy pięć, przeanalizujemy Twoją sytuację i przygotujemy dokumentację, dzięki której odzyskasz należności.

Dowiedz się więcej

Umorzenie kredytu frankowego

Kredyt we frankach spędził sen z oczu już niejednej osobie. Jednak wcale nie musi! Zgłoś się do nas, a poddamy analizie Twoją sytuację finansową. Sprawdzimy czy istnieje możliwość unieważnienia kredytu frankowego, a następnie przystąpimy do działania. Pozbądź się niewygodnego obciążenia!

Dowiedz się więcej

Odzyskanie utraconych środków z polisolokat

Chcesz odzyskać opłatę likwidacyjną? Umowa ubezpieczeniowa okazała się nieważna i chcesz otrzymać zainwestowane w nią środki? Z Carlo Capital będzie to łatwiejsze! Nasi specjaliści przeanalizują Twoją sytuację, znajdą skuteczne rozwiązania i pomogą Ci w ich zastosowaniu.

Dowiedz się więcej

Kiedy możesz starać się odzyskać koszty zobowiązań?

Odzyskiwanie kosztów kredytów oraz umarzanie finansowych zobowiązań to rozwiązania warte rozważenia. Jednak, by otrzymać należności lub zostać zwolnionym ze spłaty, należy spełniać pewne warunki i przedstawić konkretną dokumentację.

Spłaciłeś kredyt przedterminowo? Rozwiązałeś umowę polisolokaty? Możesz starać się o prowizję bankową lub odzyskanie opłaty likwidacyjnej.Chcesz umorzyć kredyt? Istnieją na to sposoby – czy to na warunkach banku, czy przez ściśle określone sytuacje życiowe. Jednak to do banku należy decyzja czy przedstawiona argumentacja jest wystarczająca. Dlatego tak bardzo przydatna jest fachowa pomoc!

Zastanawiasz się, czy możesz odzyskać należności lub umorzyć kredyt? Przedstaw nam swoją sytuację, a rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Dlaczego akurat my?

Pokażemy Ci, że finanse nie są skomplikowane. Wesprzemy Cię na każdym kroku procesu! Zadbamy o Twój komfort, tłumacząc najbardziej zawiłe kwestie i przedstawimy Ci najkorzystniejsze rozwiązania.

Nasi specjaliści przeanalizują Twoją sytuacją w ramach bezpłatnej analizy kredytu i pomogą Ci przygotować dokumentację, oraz poprowadzą rozmowy z Twoim bankiem, przekonując go do Twojej racji!

Umów się na bezpłatną konsultację kredytową z naszym ekspertem

Umów się na bezpłatną konsultację kredytową z naszym ekspertem