Odzyskiwanie prowizji i ubezpieczenia z kredytów

Przywrócimy Ci sprawiedliwość finansową

Chcesz odzyskać należne Ci środki z kredytów?

Nasi specjaliści Ci w tym pomogą!

Jeśli byłeś kredytobiorcą w okresie od 18 grudnia 2011 do 2019 roku i uważasz, że zostałeś nieuczciwe obciążony prowizją lub ubezpieczeniem, to istnieje możliwość odzyskania tych kosztów. Zastanawiasz się w jaki sposób tego dokonać? Nasza firma specjalizuje się w odzyskiwaniu prowizji i ubezpieczenia z kredytów. Nasze doświadczenie i wiedza pomogą również Tobie!

Skontaktuj się z nami, a przywrócimy Ci sprawiedliwość finansową.

Z nami finanse są proste

Nasze usługi odzyskiwania prowizji i ubezpieczenia obejmują:

Analizę umowy

Przeprowadzimy szczegółową analizę Twojej umowy kredytowej, uwzględniając warunki dotyczące prowizji i ubezpieczenia. Nasi doświadczeni prawnicy sprawdzą, czy istnieją przesłanki do odzyskania kosztów na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Składanie umowy

Jeśli stwierdzimy, że istnieją podstawy do odzyskania prowizji lub ubezpieczenia, pomożemy Ci w złożeniu roszczenia wobec odpowiednich instytucji finansowych. Nasz zespół będzie Cię wspierać na każdym etapie procesu i dbać o zachowanie Twoich praw.

Negocjacje i dochodzenie roszczenia

Nasz zespół prawników będzie negocjować z instytucjami finansowymi w Twoim imieniu, dążąc do skutecznego odzyskania prowizji i ubezpieczenia. W razie konieczności podejmiemy również działania prawne w celu dochodzenia Twojego roszczenia.

Uzyskaj wsparcie ekspertów

Nie czekaj! Skorzystaj z naszego doświadczenia i odzyskaj swoje należności. Skontaktuj się z nami już dziś, a nasi eksperci pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

📞 Zadzwoń pod numer +48 668 675 740 lub wypełnij formularz kontaktowy na naszej stronie, aby otrzymać więcej informacji i rozpocząć proces odzyskiwania kosztów związanych z kredytami.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszej pomocy!

Umów się na bezpłatną konsultację kredytową z naszym ekspertem

Umów się na bezpłatną konsultację kredytową z naszym ekspertem